Kommunene i Agder vest

Her vil du finne oversikt over kontaktpersoner i de ulike kommunene, samt informasjon om spennende prosjekter og satsningsområder kommunene ønsker å dele.
Farsund

Kontaktperson i USHT:

Elin Baldersheim Nilsen, Elin.Baldersheim.Nilsen@kristiansand.kommune.no

Kontaktperson i kommunen:  

Miriam Høyland, miriam.hoyland@farsund.kommune.no

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Flekkefjord

Kontaktperson i USHT:

Anne-Marte Klem, Anne-Marte.Klem@kristiansand.kommune.no

Kontaktpersoner i kommunen:

Elisabeth Spikkeland, Elisabeth.spikkeland@flekkefjord.kommune.no

Britt Monika Strømland, britt.monika.stromland@flekkefjord.kommune.no

Ellen Barth Larsen, Ellen.barth.larsen@flekkefjord.kommune.no

Liv Karen Snerthammer, Liv.karen.snerthammer@flekkefjord.kommune.no

Anne Grøtteland, Anne.Grotteland@flekkefjord.kommune.no

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Hægebostad

Kontaktperson i USHT:

Krisztina Czinki, Krisztina.Czinki@kristiansand.kommune.no

Kontaktpersoner i kommunen:

Alf Vatne, enhetsleder Eiken Bu og oms.senter, alf.vatne@haegebostad.kommune.no

 

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Kristiansand

Kontaktperson i USHT:

Olga Rugsland Espegren, Olga.R.Espegren@kristiansand.kommune.no

Kontaktperson(er) i kommunen:

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Kvinesdal

Kontaktperson i USHT:

Silje Bostrøm Gitlestad, Silje.Bostrom.Gitlestad@kristiansand.kommune.no

Kontaktpersoner i kommunen:

Line Daastøl, Line.Daastol@kvinesdal.kommune.no

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Lindesnes

Kontaktperson i USHT:

Thomas Gordeladze, Thomas.Gordeladze@kristiansand.kommune.no

Kontaktpersoner i kommunen:

Lene Rømteland Hægebostad, Lene.Romteland@lindesnes.kommune.no

Anita Borhaug Grødem, Anita.Borhaug.Grodem@lindesnes.kommune.no

Unn-Christin Melby, Unn-Christin.Melby@lindesnes.kommune.no

Geir B. Henriksen Geir.B.Henriksen@lindesnes.kommune.no

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Lindring i Lindesnes kommune

Lyngdal

Kontaktperson i USHT:

Cathrine Humlen Ruud, cathrine.humlen.ruud@kristiansand.kommune.no

Kontaktpersoner i kommunen:

Hildegunn Vik Risnes, Hildegunn.Vik.Risnes@lyngdal.kommune.no

Anne Sanden Kvinen , Anne.Sanden.Kvinen@lyngdal.kommune.no

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Sirdal

Kontaktperson i USHT:

Torunn Helen Eidså, Torunn.Helen.Eidsa@kristiansand.kommune.no

Kontaktperson i kommunen:

Inger Johanne Ousdal, Inger.Johanne.Ousdal@sirdal.kommune.no

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Vennesla

Kontaktperson i USHT:

Ellida G Henriksen, Ellida.G.Henriksen@kristiansand.kommune.no

Kontaktperson i kommunen:

May-Lene Lunde Uberg, May-Lene.Lunde.Uberg@vennesla.kommune.no

Ressurspersoner i ulike nettverk:

Åseral

Kontaktperson i USHT:

Birgitte Vabo Nesland, BirgitteVabo.Nesland@kristiansand.kommune.no

Kontaktperson i kommunen:

Laila Ljosland, konstituert enhetsleder, laila.ljosland@aseral.kommune.no

Ressurspersoner i ulike nettverk: