Gå til innhold Hopp til søk
 

Kontakt gruppeledere

Kontaktinformasjon til gruppelederne i partiene

 

Høyre, H, Hans Otto Lund

hans.otto.lund@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 908 70 550

 

Kristelig Folkeparti, KrF, Grete Kvelland Skaara

grete.kvelland.skaara@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 977 38 814

 

Arbeiderpartiet, Ap, Mette Gundersen

mette.gundersen@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 915 64 057 

 

Fremskrittspartiet, Frp, Tor Sigbjørn Utsogn

tor.sigbjorn.utsogn@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 902 94 000

 

Pensjonistpartiet, PP, Odd A. Salvesen

odd.alik.salvesen@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 976 87 320

 

Sosialistisk Venstreparti, SV, Harald Hageland

harald.hageland@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 947 99 951

 

Demokratene, DEM, Vidar Kleppe

vidarkleppe@yahoo.no , mob. tlf. 930 63 629

 

Venstre, V,  Dag Vige

dag.vige@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 915 84 484

 

Miljøpartiet De Grønne, MDG, Hans Petter Horve

hans.petter.horve@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 957 71 920

 

Rødt, Halvor Fjermeros

halvor.fjermeros@kristiansand-bystyre.no , mob. tlf. 991 51 444


 




Politisk sekretariat

Rådhuskvartalet - Rådhusgata 18. 
Henvendelse i 1. etasje

Postadresse:
Postboks 417, Lund
4604 Kristiansand

Epost: Politisk sekretariat

Formannskapssekretær, Anne Lise Holand Aabø,
tlf. 38 24 34 79

Ordfører sekretær, Trine Marit Aasen,
tlf. 38 07 50 42

Spesialkonsulent, Maren Svenning,
tlf: 38 24 34 80

Utvalgsekretær Byutviklingsstyret,
Grete Skoland Kaspersen,
tlf: 38 24 32 08

Rådhusforvalter Harde Johannessen,
tlf. 934 18 180